RH1V2-UDC24V
Extended
Manufacturer
IDEC
MFR.Part #
RH1V2-UDC24V
JLCPCB Part #
C1562956
Package
Plugin,14x27.5mm
Description
-25℃~+70℃ 10A 20ms 20ms 24V 30V@DC、240V@AC AgCdO One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,14x27.5mm Power Relays ROHS