AD6206P-3.3
Extended
Manufacturer
IDCHIP
MFR.Part #
AD6206P-3.3
JLCPCB Part #
C53427034
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃ 200mA 3.3V 6.5V 6.5uA Fixed Over Current Protection、Short Circuit Protection Positive SOT-23-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS