HY27M49SOB2T02
Extended
Manufacturer
Huiyuan crystal
MFR.Part #
HY27M49SOB2T02
JLCPCB Part #
C5265741
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 20pF 27MHz 30Ω ±20ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS