RYUD400V2.2UF6*10
MFR.Part #
RYUD400V2.2UF6*10
JLCPCB Part #
C48970947
Package
SMD,D6.3xL10.2mm
Description
-40℃~+105℃ 10.2mm 13mA@120Hz 2.2uF 400V 6.3mm 6000hrs@105℃ ±20% SMD,D6.3xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS