RYRVT50V10UF6*5
MFR.Part #
RYRVT50V10UF6*5
JLCPCB Part #
C48970727
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 25mA@120Hz 5.4mm 50V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS