RYHV25V68UF6*5
MFR.Part #
RYHV25V68UF6*5
JLCPCB Part #
C48970636
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 5.8mm 6.3mm 68uF Polymer ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS