RYHV25V220UF6*7
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RYHV25V220UF6*7
JLCPCB Part #
C48970601
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 220uF 25V 6.3mm 7.7mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS