RYHS7.5V500UF5*11
MFR.Part #
RYHS7.5V500UF5*11
JLCPCB Part #
C48970371
Package
Plugin,D5xL11.5mm
Description
11.5mm 14mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 3.5A@100kHz 500uF 5mm 7.5V Polymer Plugin,D5xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS