RYHS16V270UF6*7
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RYHS16V270UF6*7
JLCPCB Part #
C48970341
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
16V 2000hrs@105℃ 270uF 6.3mm 7mm Polymer Plugin,D6.3xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS