RVE1V100M0505
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RVE1V100M0505
JLCPCB Part #
C2895767
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 35V 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS