HV1E477M1010PZ
MFR.Part #
HV1E477M1010PZ
JLCPCB Part #
C5246547
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 2000hrs 25V 4.5mm 470uF ±20% SMD,D10xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS