HV1E277M0810PZ
MFR.Part #
HV1E277M0810PZ
JLCPCB Part #
C5246543
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 2000hrs 25V 270uF 3.1mm 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS