MPX224K7BA8A50R0
Extended
Manufacturer
Hongzhi Elec
MFR.Part #
MPX224K7BA8A50R0
JLCPCB Part #
C333832
Package
Plugin,P=15mm
Description
220nF 275V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS