52TCP T3.15AH250V
Extended
Manufacturer
Hongda
MFR.Part #
52TCP T3.15AH250V
JLCPCB Part #
C47278835
Package
Plugin,D5.6xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 20mm 250V 3.15A 35A@250VAC 469 5mm Ceramic Tube Fuse Plugin,D5.6xL21.5mm Disposable fuses ROHS