HC-XH2510-4A-M
MFR.Part #
HC-XH2510-4A-M
JLCPCB Part #
C53151727
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.16mm 11.6mm 1x4P 2.54mm 250V 4 4A 4P 5.8mm Beige Brass KK 254(MX2510) PA66 Through Hole Tin 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS