HC-XA2.54-4AW
MFR.Part #
HC-XA2.54-4AW
JLCPCB Part #
C53151795
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.5mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P 6.4mm 8.8mm Beige Brass PA66 Right Angle Tin XA 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS