HC-PZ127-7.2L-1x10PZ
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-PZ127-7.2L-1x10PZ
JLCPCB Part #
C42163005
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 10P 1A 1mm 1x10P 2.3mm 3.9mm Black Brass Gold Pin Header 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS