HC-PM200-4.3H-2x19PZ
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-PM200-4.3H-2x19PZ
JLCPCB Part #
C22373869
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2 2.8mm 2mm 2mm 2x19P 38P 4.3mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS