HC-JXDZK-3.81-7P
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-JXDZK-3.81-7P
JLCPCB Part #
C51927104
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 14~24 1x7P 3.81mm 300V 7 7P 8A Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS