HC-JXDZKM-5.08-3P-A
MFR.Part #
HC-JXDZKM-5.08-3P-A
JLCPCB Part #
C51927143
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~28 15A 1x3P 2.5 3 300V 3P 5.08mm Green Male Plug Screw Screw Connection (M2.5) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS