HC-HA2.54-9PWT
MFR.Part #
HC-HA2.54-9PWT
JLCPCB Part #
C53151962
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 11mm 1x9P 2.5mm 250V 27.4mm 3A 6mm 9 9P Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin XHB SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS