HC-5557-4.2-5A
MFR.Part #
HC-5557-4.2-5A
JLCPCB Part #
C51927051
Package
Plugin,P=4.2mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.8mm 1x5P 4.2mm 5 5P 600V 7A Copper Mini-Fit(MX 4.2) PA66 Through Hole Tin Transparent UL94V-2 插件,P=4.2mm Wire To Board Connector ROHS