HC-5557-4.2-2AW
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-5557-4.2-2AW
JLCPCB Part #
C51927053
Package
Push-Pull,P=4.2mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2P 4.2mm 6.8mm 600V 7A 9.6mm Copper Mini-Fit(MX 4.2) PA66 Right Angle Tin Transparent UL94V-2 弯插,P=4.2mm Wire To Board Connector ROHS