V19T16-CZ300B05
Extended
Manufacturer
Honeywell
MFR.Part #
V19T16-CZ300B05
Description
-25℃~+125℃ 1,000,000 cycles 125V 125V 16A 600mA SPDT Side Rotation, Adjustable Roller - Limit Switches ROHS