HT16C24-LQFP80
MFR.Part #
HT16C24-LQFP80
JLCPCB Part #
C3038762
Package
LQFP-80(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 1/16,1/8,1/4 1/5,1/4,1/3 2.4V~5.5V 30uA 32kHz I²C LQFP-80(10x10) LCD Drivers ROHS