HT16C21A-24SSOP
Extended
Manufacturer
Holtek Semicon
MFR.Part #
HT16C21A-24SSOP
JLCPCB Part #
C5444714
Package
SSOP-24-150mil
Description
-40℃~+85℃ 1/4,1/3 1/8,1/4 18uA 2.4V~5.5V 32kHz I2C SSOP-24-150mil LCD Drivers ROHS