BZT52C10S
Extended
Manufacturer
High Diode
MFR.Part #
BZT52C10S
JLCPCB Part #
C571388
Package
SOD-323
Description
1 Independent 10V 150Ω 200mW 200nA 20Ω 9.4V~10.6V SOD-323 Zener Diodes ROHS