HT-TCP-2-25+
Extended
Manufacturer
HenryTech
MFR.Part #
HT-TCP-2-25+
JLCPCB Part #
C5333359
Package
SMD-6P,3.8x3.8mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5dB 2 way 200MHz~2.5GHz SMD-6P,3.8x3.8mm RF Power Splitters / Combiners ROHS