HT-RBP-204+
Extended
Manufacturer
HenryTech
MFR.Part #
HT-RBP-204+
Description
-40℃~+85℃ 175MHz~237MHz 2.11dB 204MHz 50Ω Bandpass - RF Filters ROHS