HT-LFCN-1575+
Extended
Manufacturer
HenryTech
MFR.Part #
HT-LFCN-1575+
JLCPCB Part #
C5333301
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
0MHz~1.575GHz 1.79GHz 1dB 25dB、30dB、33dB 50Ω 55℃~100℃ Low Pass SMD-4P,3.2x1.6mm RF Filters ROHS