HT-BFCN-1860+
Extended
Manufacturer
HenryTech
MFR.Part #
HT-BFCN-1860+
JLCPCB Part #
C5333331
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
1.58GHz~2.2GHz 1.86GHz 3dB 50Ω 55℃~+100℃ Bandpass SMD-4P,3.2x1.6mm RF Filters ROHS