HJ-MRFS2-1.27-0.5
Extended
Manufacturer
HenryTech
MFR.Part #
HJ-MRFS2-1.27-0.5
JLCPCB Part #
C18208808
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-55℃~+165℃ 1 1000MΩ 2 500V Feeding power line-up insulator 插件,P=1.27mm Feed-Voltage/Radio-Frequency Insulator ROHS