M20-9970545
Extended
Manufacturer
Harwin
MFR.Part #
M20-9970545
JLCPCB Part #
C6658285
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
10P、6P 1A、3A、3A、3A、3A、3A、10A、15A、16A、20A、20A、20A、20A、30A、35A、40A、45A、50A 2mm、2.54mm 2mm、2.54mm 2、2 Black、Black Brass、Phosphor bronze 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS