WAFER-XH254Z-4AL
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
WAFER-XH254Z-4AL
JLCPCB Part #
C22751797
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.54mm 250V 3A 4 4P Brass PA66 Through Hole UL94V-0 XH Plugin,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS