WAFER-XH254WZ-3AM
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
WAFER-XH254WZ-3AM
JLCPCB Part #
C22751832
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 2.54mm 250V 3 3A 3P Brass PA66 Right Angle UL94V-0 XH Push-Pull,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS