WAFER-MX125WZ-4A
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
WAFER-MX125WZ-4A
JLCPCB Part #
C7432603
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x4P 4 4P Brass PA66 Right Angle UL94V-0 Push-Pull,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS