WAFER-MX125CB-WT-8A
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
WAFER-MX125CB-WT-8A
JLCPCB Part #
C7432418
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x8P 8 8P Gold LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS