HB-FH7-12728PB2GOW
MFR.Part #
HB-FH7-12728PB2GOW
JLCPCB Part #
C47326587
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 16P 1A 2 2x8P 4.3mm Brass Gold Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS