HB-FH6-12727PB2GOT
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
HB-FH6-12727PB2GOT
JLCPCB Part #
C47326569
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 14P 1A 2 2.4mm 2x7P 4.3mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=1.27mm Female Headers ROHS