HP6013AS5-33
MFR.Part #
HP6013AS5-33
JLCPCB Part #
C648810
Package
SOT-23-5L
Description
-40℃~+85℃ 1 20uVrms 3.3V 400mA 6.5V 75dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive SOT-23-5L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS