E2471M016D090HY
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
E2471M016D090HY
JLCPCB Part #
C22447198
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 470uF 8mm 9mm ±20% Plugin,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS