POHS0603-470M
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
POHS0603-470M
JLCPCB Part #
C49333015
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
1.7A 2A 385mΩ 47uH Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS