ACMS322513A1022A
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
ACMS322513A1022A
JLCPCB Part #
C963898
Package
1210
Description
1 1kΩ@100MHz 2A 300mΩ ±25% 1210 Ferrite Beads ROHS