XP264N0301TR-G-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
XP264N0301TR-G-HXY
JLCPCB Part #
C48972135
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2V 1.7nC@4.5V 11pF 1Ω@10V 21pF 300mA 350mW 4.2pF 60V N-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS