VS30CTQ100HN3-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
VS30CTQ100HN3-HXY
JLCPCB Part #
C52754692
Package
TO-220C
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 250A 30A 800mV@15A TO-220C Schottky Diodes ROHS