SQD100N03-3M4_GE3-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
SQD100N03-3M4_GE3-HXY
JLCPCB Part #
C48972143
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 120A 2.5V@250uA 2.971nF 28.8nC@10V 3.8mΩ@10V 30V 62.5W N-Channel TO-252-2L MOSFETs ROHS