SPHV15-01KTG-C-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
SPHV15-01KTG-C-HXY
JLCPCB Part #
C42416219
Package
DFN1006-2L
Description
-40℃~+125℃ 1 13pF 15V 16.5V 1uA 250W@8/20us 35V 7A@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS