RB298T100NZC9-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
RB298T100NZC9-HXY
JLCPCB Part #
C52754560
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 200A 30A 820mV@15A TO-220F Schottky Diodes ROHS