R6511END3TL1-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
R6511END3TL1-HXY
JLCPCB Part #
C52098380
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+175℃ 0.9pF 11.2nC 15A 180pF 20pF 220mΩ 4V 52W 650V TO-252-2L Silicon Carbide Field Effect Transistor (MOSFET) ROHS