PMEG3002AEB-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
PMEG3002AEB-HXY
JLCPCB Part #
C52754540
Package
SOD-523
Description
-40℃~+125℃ 1 Independent 1A 200mA 30V 30uA@10V 500mV@200mA SOD-523 Schottky Diodes ROHS